HC28 COSMO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

HC28 COSMO

Producent: HC28 Cosmo

HC28, wprowadzona na rynek w 2006 roku, to wyjątkowa marka znana z międzynarodowej wizji i wyjątkowej jakości. Łącząc wschodnią esencję z najlepszym na świecie awangardowym wzornictwem, HC28 wprowadza nowoczesną kolekcję mebli, odzwierciedlającą poczucie wyrafinowanego i poetyckiego życia.

W ślad za sukcesem HC28 powstało „Cosmo” światowa scena pod koniec 2018 roku. Jak sama nazwa wskazuje, ta gama mebli to kolekcja „Cosmopolitan”, która na nowo interpretuje luksus w minimalistycznym stylu.

HC28 i Cosmo współpracowały z takimi mistrzami jak Christophe Delcourt, Steve Leung i Masayuki Kurokawa, a także studio Roderick Vos, Yonoh, Sebastian Herkner i Frank Chou. HC28 i Cosmo to dwie kolekcje połączone razem, w których innowacyjność projektowa, kreatywność i wysokiej jakości produkcja są częścią DNA. Rezultatem połączenia HC28 i Cosmo jest wysoce wyrafinowana i premium oferta dla wymagającego, miejskiego klienta, która jest zarówno świeża, wszechstronna, jak i modna. 

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek