HAY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 735 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 735 elementów

HAY

Producent: Hay

Rolf i Mette Hay wyobrażali sobie HAY w 2002 roku. Dzięki swoim oryginalnym kolekcjom mebli i akcesoriów do użytku domowego i kontraktowego, duńska marka szybko stała się międzynarodowym liderem nowego skandynawskiego wzornictwa. Skandynawski design inspiruje upodobanie firmy HAY do czystych linii, prostych geometrycznych kształtów i wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno, metal i tekstylia. Firma na nowo interpretuje tradycję, wzywając międzynarodowych projektantów do współpracy z nimi oraz opracowując nowe technologie i materiały, aby zagwarantować innowacyjne i zaskakujące rezultaty. Pasja jest motorem napędzającym markę – wraz z jej uznanymi twórcami i znanymi współpracownikami – w poszukiwaniu oryginalnych rozwiązań przy użyciu zaawansowanych materiałów, metod, narzędzi i technologii.

HAY'S Nordic designProdukty HAY – krzesła stoły, sofy, regały, lampy, dywany - to wszystko najwyższej jakości i przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców. Starannie zaprojektowane do codziennego użytku i zbudowane z myślą o jak najmniejszym wpływie na naszą planetę, projekty HAY są nowoczesne i modne, a jednocześnie proste i niezbędne. Mogą być stosowane w nowoczesnych lub eklektycznych przestrzeniach dostosowujących się do różnych stylów życia i estetyki.
Wytrzymałe produkty HAY szybko stają się częścią ludzkiego życia jako przedmioty uczuć i codziennego użytku. Są minimalistyczne, ale mają wspaniały charakter dzięki inteligentnemu wykorzystaniu koloru, dzięki czemu każdy mebel, każdy dodatek i wszystkie tekstylia domowe są atrakcyjne i wyraziste, wnosząc wartość dodaną do życia ich właścicieli.
Podstawowe zasady HAY przekładają się na forma i kolor inspirowane idealną równowagą sztuki, architektury i mody. HAY nasyca każdy projekt hojną dawką artystycznej kreatywności, inspiracji i koncepcji. Architektura oferuje marce bardziej bezpośrednie i jednoznaczne wskazówki dotyczące fizycznych kontekstów, w jakich będą używane jej meble i akcesoria. Moda dostarcza dynamicznych propozycji, które idealnie odpowiadają na współczesne potrzeby i gusta. Dla HAY forma i funkcja uzupełniają się, sprawiając, że każdy produkt jest piękny i modny, ale także prosty w użyciu i wygodny.

HAY: Skandynawski styl w domu i w biurzeProdukty HAY do użytku domowego, biurowego lub kontraktowego - podobnie jak hotele i restauracje - opierają się na bezpośredniej obserwacji współczesnego życia, w którym często przenika się przestrzeń osobista i zawodowa. Ludzie są sercem projektowania mebli i przedmiotów Hay, które są odpowiednie do wielu zastosowań i codziennych sytuacji.
Najnowsza kolekcja New Order, zaprojektowana przez Stefana Dieza, to wszechstronna seria modułowych mebli, stołów i półki do kuchni, salonu lub gabinetu - w kontekście prywatnym lub publicznym.
Kolekcja About A by Hee Welling zaczęła się od krzesła i jasno pokazuje, jak świetny pomysł można elastycznie dopasować do małych przestrzeni domowych, dużych sal konferencyjnych , bary lub restauracje. Modułowość kolekcji oraz łatwy sposób łączenia siedzisk i nóg sprawiają, że silne zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój jest namacalne poprzez optymalizację produkcji bez poświęcania możliwości nieskończonych kombinacji.
Kultowa sofa Mags jest teraz klasykiem HAY. Sofa modułowa zapewnia wiele różnych konfiguracji, które klienci mogą modyfikować i wdrażać w miarę upływu czasu w oparciu o nowe potrzeby i zmieniające się wymagania ich życia domowego i zawodowego.
Symboliczne tace Kaleido - zaprojektowane przez Clarę von Zweigbergk - to kolejne przykłady HAY wszechstronność. Pochodzenie projektanta jako grafika zainspirowało do stworzenia uderzających obiektów, które łączą geometryczne kształty, kontrastujące kolory i dużą dbałość o szczegóły. Kaleido może być używane na wiele różnych sposobów - jako schowek na zawartość kieszeni i biżuterię lub jako podstawa do ekspozycji drobnych przedmiotów dekoracyjnych.
Abażury Bonbon Shade zostały stworzone przez projektantkę Ana Kraš. Łącząc przędze w jasnych kolorach lub w tym samym kolorze, ręcznie tkane wokół malowanej stalowej ramy, klienci mogą tworzyć wyjątkowe i oryginalne przedmioty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek