HANDVÄRK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

HANDVÄRK

Producent: Handvärk

Estetyczna trwałość jest kluczem do wszystkich produktów HANDVĘRK. W dążeniu do stworzenia mebli, które przetrwają całe życie, nie poszliśmy na skróty. Pracujemy z prawdziwym marmurem, mosiądzem i skórą anilinową – materiałami, które z czasem staną się jeszcze piękniejsze. Materiały te są opracowywane z dbałością i oddaniem, aby uosabiać prostotę i użyteczność naszego projektu.

Projekt, który przede wszystkim pozostaje wierny nordyckiemu DNA, które nasyca HANDVĘRK.


PROCES: POWTÓRZENIE DO PERFEKCJI
Od początku każdego unikalnego procesu projektowego rozważana jest i brana pod uwagę optymalna nowoczesna metoda produkcji. Dla nas powtarzalność materiałów i procesów jest kluczowa i zawsze niezbędna. Celem wszystkich naszych starań jest podniesienie jakości samego mebla, a nie tego, co go otacza. W ten sposób możemy zapewnić najwyższą możliwą jakość – wyprodukowaną w Danii.


WSPANIAŁY MARMUR
Dla HANDVĘRK prestiżowy włoski kamieniołom Luce di Carrara produkuje wybór prawdziwego marmuru, który został starannie dobrany ze względu na swoje unikalne cechy, aby pasował do naszej kolekcji. Dzięki kolekcji z prawdziwego marmuru, materiału stworzonego przez naturę przez miliony lat, oferujemy zrównoważony rozwój i jakość, które przetrwają całe życie.


ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ: WIĘCEJ NIŻ PRZYJMUJE OKO
HANDVĘRK to dla nas znacznie więcej niż tylko biznes. Wierzymy w prostotę, zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną na poziomie osobistym i korporacyjnym. Sprawiamy, że zrównoważony rozwój jest naturalną częścią naszej codziennej pracy, pakujemy na płasko, aby zmniejszyć emisję podczas transportu, używamy wyłącznie opakowań nadających się do recyklingu i silnie zaznaczamy obecność cyfrową, aby zminimalizować druk. Mówiąc najprościej
, staramy się pozostać społecznie odpowiedzialnymi, nawiązywać długoterminowe partnerstwa i mieć ogólnie pozytywny wpływ na świat.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek