HABERDASHERY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

HABERDASHERY

Producent: Haberdashery

Pasmanteria to uznane atelier projektowe z siedzibą w Londynie, skupione na nieustannym przyciąganiu światła. Tworząc wielokrotnie nagradzane rzeźby i instalacje na zamówienie dla czołowych architektów i projektantów od 2008 roku, klienci Haberdashery to Foster+Partners, Selfridges&Co i British Land.

Splatają swoje projekty wokół uniwersalnego języka światła i jego możliwości rezonować z ludzkim duchem
rezultatem są projekty o wyrazistym charakterze, zbudowane wokół poetyckich narracji. Ich ugruntowana reputacja w zakresie jednorazowych, szytych na miarę kreacji została teraz rozszerzona dzięki opracowaniu ich kolekcji Luxury i Contemporary dla projektantów wnętrz i specjalistów pracujących w projektach mieszkaniowych i komercyjnych.

W swojej luksusowej kolekcji pasmanteria prezentuje oszałamiająca mieszanka przemyślanego projektu, bogatych materiałów i subtelnych efektów świetlnych, podnosząca ambicję każdego projektu, nad którym współpracują. Elementy można układać zarówno w standardowe, jak i na zamówienie formacje, tworząc wyjątkowe instalacje rzeźbiarskie stanowiące centralny punkt ekskluzywnych wnętrz.

W swojej kolekcji Współczesnej Pasmanteria przełamuje stereotypy standardowego współczesnego języka ojczystego dzięki unikalnym projektom oświetlenia dostarczając odważnych kolorów i ponadczasowych narracji, zamiast podążać za modą lub trendami. Rezultatem jest emocjonalna więź między użytkownikiem, produktem i jego wewnętrzną przestrzenią
połączenie, które rezonuje niezależnie od tego, czy jest to majestat wschodzącego i zachodzącego słońca w Dawn to Dusk, czy też dynamiczna, przeciwstawna tożsamość Introvert Extrovert.

Wszystkie produkty i kolekcje Haberdashery cechuje taka sama dbałość o szczegóły i staranne obchodzenie się z materiałami i wykończeniami, aby zapewnić unikalne, oparte na narracji poczucie celu. Każda przestrzeń zasługuje na opowieść, a dodanie produktu pasmanteryjnego może stać się centralnym punktem dla ambitnych projektantów i architektów, którzy ożywią swoje pokoje.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek