GYPS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

GYPS

Producent: Gyps

Gyps to firma przechodząca szybką i ciągłą ewolucję, która nadąża za duchem czasu i zawsze udaje się wyprzedzić rynek o krok, korzystając z zaawansowanych technologicznie maszyn, które pozwalają nam tworzyć nowe produkty, w tym z wykorzystaniem nowych materiałów.
W Cyganach to ludzie robią różnicę. Zespół asystentów, którzy w ciągu ponad trzydziestu lat pracy rozwinęli znaczne umiejętności i wrażliwość, zawsze działając zgodnie z jedynym celem rozwoju badań w celu znalezienia nowych i innowacyjnych rozwiązań na rynku.
Pomysł kilku instalatorów, specjalizujący się w renowacji wnętrz przy użyciu systemów suchej zabudowy, doprowadził do założenia w 1990 roku firmy Pareti e Soffitti (ściany i sufity) z pierwszym sklepem w prowincji Rimini, specjalizującym się w produktach i systemach z płyt gipsowo-kartonowych.
Wraz z rozwojem Na rynku włoskim i za granicą, starając się zaspokoić wszystkie potrzeby, Pareti e Soffitti przekształciło się w Eurosistemi Italia w 2001 r. i rozpoczęło tworzenie różnych patentów przemysłowych i produkcję całej gamy systemów do płyt gipsowo-kartonowych. W 2005 roku Eurosistemi Italia stworzyła dział GEP, aby zaspokoić szalone pomysły. GEP analizuje wysoce złożone projekty i dzięki naszemu zespołowi zawsze znajdujemy najlepsze i najbardziej wykonalne rozwiązania.
Eurosistemi Italia od lat cieszy się uznaniem wszystkich naszych klientów/pomocników za profesjonalizm i rzetelność w przestrzeganiu swoich zobowiązań. Od zawsze jest liderem na rynku wyrobów z płyt gipsowo-kartonowych do gotowych systemów suchej zabudowy.
Wszystkie nasze produkty są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dwustronne i dwustronne, dostosowując się do wszelkich potrzeb wykończeniowych, charakteryzujące się doskonałą wytrzymałością mechaniczną, łatwością montażu i gwarancją doskonałych efektów estetycznych. Zawsze staramy się usprawnić i przyspieszyć wszystkie operacje aplikacji, pozwalając użytkownikom zaoszczędzić cenny czas.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek