GUILLAUME DUNAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

GUILLAUME DUNAN

Producent: Guillaume Dunan

Guillaume Dunan pojawia się w świecie kreacji i projektowania w wieku 10 lat, biorąc udział w zajęciach plastycznych na warsztatach terra amata w Nicei. Zafascynowany rzemiosłem, pracą z surowych i szlachetnych materiałów, takich jak drewno, marmur i metale, uzyskał stopień stolarza i uzyskał BEP oraz maturę zawodową. Kontynuuje studia w przestrzeniach projektowych, aby odkrywać i poznawać różne metody i etapy tworzenia. następnie pracował jako projektant wnętrz w prestiżowej firmie projektowo-architektonicznej Man Design&Furniture w Montrealu oraz w JP Pastor w Monako, stopniowo uświadamiając sobie pragnienie poświęcenia się swojej pierwszej pasji, tworzeniu mebli na wymiar. Dziś, zainstalowany w Nicei na Riwierze Francuskiej, guillaume dunan opracowuje własne projekty z zakresu mebli i wyposażenia wnętrz. Łącząc materiały i palety naturalnych kolorów, oferuje proste kształty poprzez minimalistyczne krzywizny i użycie wysokiej jakości materiałów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek