GSC LIGHTING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 76 elementów

GSC LIGHTING

Producent: Gsc Lighting

GSC Lighting jest producentem „szytego na miarę oświetlenia dekoracyjnego” do profesjonalnego oświetlenia. GSC LIGHTING & CONSULTING jest spółką holdingową, właścicielem marki i praw, marki „Gsc Hotel lighting ”, obecnej na rynku od 2000 roku, liderem w branży „Rozwiązania oświetleniowe na zamówienie” dla sektora hotelarskiego i luksusowego. Firma działa poprzez grupę firm produkcyjnych w łańcuchu dostaw, działających w dzielnicy Murano Glass, wśród których posiadamy ekskluzywny warsztat szklarski.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek