GRUPPO TOMASELLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

GRUPPO TOMASELLA

Producent: Gruppo Tomasella

"Spojrzenie w przeszłość, aby zrozumieć przyszłość."
Z tą maksymą, w 1948 roku Luigi Tomasella założył firmę, której przeznaczeniem było stać się wiodącym producentem na włoskiej scenie meblarskiej.
Misja jego syna, który z powodzeniem zapewnia ciągłość pomysłów i prowadzi rodzinną firmę w otwieraniu nowych kanałów sprzedaży, jest innowacyjność z zachowaniem tradycji.
Dziś, jako firma, Gruppo Tomasella obejmuje 100 000 mkw. akcesoria wyposażenia wnętrz, z odpowiednią równowagą solidnej historii firmy i silną skłonnością do innowacji technologicznych i kreatywnych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek