GRIFONI SILVANO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

GRIFONI SILVANO

Producent: Grifoni Silvano

Od ponad pięćdziesięciu lat Silvano Grifoni łączy znajomość wzorów i kształtów z przeszłości z prawdziwą pasją do antyków. Dzieli się tym wszystkim z mistrzami rzemiosła i wspólnie tworzy niezwykłą różnorodność artystycznych dodatków wyposażenia wnętrz. Kolekcja składa się z szerokiej gamy luster, stołów, krzeseł, konsol, lamp, ram i kinkietów, łóżek, które odwzorowują najważniejsze style minionych epok. Wykorzystują motywy renesansowe i neoklasyczne, na przemian rzeźbienia w stylu XVI w. i jasne kolory. Biuro techniczne firmy tworzy również nowe modele, które są wynikiem ciągłych badań, które czerpią inspiracje z przeszłości. To również z przeszłości firma czerpie swoje niezrównane techniki, które umożliwiają tworzenie przedmiotów o wielkiej urodzie i jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek