GREENWORKS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

GREENWORKS

Producent: Greenworks

Greenworks to kompleksowy dostawca żywych ścian. Oferujemy naszym klientom płynne doświadczenie i profesjonalną wiedzę od pierwszego kontaktu do długoterminowej konserwacji.
Jesteśmy szczególnie zaangażowani w znajdowanie indywidualnych projektów rozwiązań instalacji w przestrzeniach publicznych i komercyjnych.
Zbudowaliśmy naszą firmę na szczere ambicje, aby rzeczywiście uczynić świat lepszym. Staramy się skupiać naszą planetę na każdej małej lub dużej decyzji, kierując się inspiracją i ekologicznymi faktami.
Nasz zróżnicowany zespół pracuje w centralnym punkcie między projektowaniem produktów a projektowaniem krajobrazu.
Misja Greenworks obejmuje tworzenie dobrze zaprojektowanych rozwiązań roślinnych. Używamy najnowszych technologii w połączeniu z najwyższym stopniem zrównoważonych materiałów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek