GREENAPPLE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

GREENAPPLE

Producent: Greenapple

Wyjątkowy projekt, Stworzony przez ludzi. Greenapple projektuje i produkuje luksusowe meble oraz projekty na zamówienie dla ekskluzywnych klientów w Europie, USA i Azji. Od projektów aranżacji wnętrz pod klucz, w tym dostawy i montażu, po personalizację projektów luksusowych mebli, oferujemy szeroki zakres rozwiązań dla każdego rodzaju przestrzeni.
W Greenapple traktujemy wszystko osobiście. Ludzie są na początku, środku i końcu projektowanych przez nas mebli i wnętrz. Nie jesteśmy przeciwni masowej produkcji, ale uważamy, że osobiste akcenty są niezbędne w każdej kreacji. Wymyślanie nowych koncepcji od zera jest naszą siłą napędową, a w naszym DNA wypisane są niewyobrażalne wyzwania. Dla nas krzesło nigdy nie jest tylko krzesłem, a wnętrze to znacznie więcej niż cztery ściany. Obie to historie inspirowane i opowiedziane przez najwyższej jakości materiały, drobiazgową dbałość o szczegóły i ponadczasowo perfekcyjne wykończenia. W każdym projekcie decydujemy się na bycie osobiście i twarzą w twarz, ponieważ nalegamy na projektowanie, wytwarzanie, produkcję, pakowanie i osobistą dostawę naszych towarów. Niektórzy nazywają to luksusem. Inni nazywają to szaleństwem. Nazywamy to sposobem Greenapple.
Nasza historia zaczęła się w 2005 roku od Rute Martins i Sérgio Reboli, paru ekonomistów z dyplomami MBA i zbyt wieloma pomysłami do zrealizowania. Stopniowo zaczęła się gromadzić 45-osobowa rodzina rzemieślników i rzemieślników. Dzisiaj savoir-faire starożytnego portugalskiego rzemiosła zawsze idzie w parze z niespokojną tendencją do innowacji, gdy podejmujemy się każdego wyjątkowego projektu. Dzięki naszemu oddziałowi projektowo-produkcyjnemu w Portugalii docieramy na całym świecie do klientów w Europie, Azji i Ameryce Północnej.
*Nasze kolekcje
*Sezonowo prezentujemy wyjątkowe kolekcje o różnych typologiach produktów, takich jak Szafy , Regały, Kredensy, Konsole, Stoły, Sofy, Krzesła, Łóżka, Lampy i Akcesoria do Domu.
Obsługa Produktu Klienta
Wraz z każdym zakupionym przez Klienta produktem oferujemy Państwu naszą rzetelną i kompetentną obsługę, która zapewni na miejscu montaż lub instalację każdego produktu.
Skrojone na miarę.
Nie idziemy na łatwiznę, Twój wymarzony przedmiot zaczyna się od Ciebie. Od naszego wyboru produktów po styl Twojego domu, wymiary, materiały i tkaniny mogą być spersonalizowane, dostosowane i wyprodukowane zgodnie z Twoimi indywidualnymi specyfikacjami lub własnym projektem Twoich klientów.
Kształtuj, dostosuj.
Duże lub małe, indywidualne rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb klienta.
Stylizuj, dopasuj do siebie.
Złote lub srebrne, nieskończone kombinacje, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.
*Spersonalizuj, spraw, aby był Twój.
*Spraw, aby był znaczący i niezapomniany. Nadaj swojej przestrzeni życiowej perfekcyjny, niepowtarzalny i osobisty charakter i uczyń z niej swój podpis.
*
Projekty wnętrz pod klucz*
Każdy projekt zaczyna się od ołówka, papieru i odprężającego, znajomego otoczenia.< br/>Nasz wewnętrzny zespół architektów, projektantów i rzemieślników jest oddany dostarczaniu udanych, terminowych projektów i spełnianiu wszelkich wymagań projektowych lub zakupowych zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Od planowania, projektu, wykonania i instalacji, nasi klienci korzystają z pełnego, indywidualnego projektu wnętrza, który obejmuje najnowocześniejsze warsztaty i nieograniczone interakcje między projektantami i twórcami.
Twoja podróż zaczyna się tutaj, bez względu na to, czy masz pierwsze pomysł lub chcesz stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek