GRAVELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

GRAVELLI

Producent: Gravelli

Gravelli to czeska marka premium oparta na innowacyjnych technologiach, ręcznej produkcji z betonu i prostym, funkcjonalnym designie. W Gravelli beton nabiera nowych wymiarów. Zamiast być ciężkim, nieatrakcyjnym materiałem, staje się subtelną, ale mocną formą o nienagannym designie.


Marka została założona w 2012 roku przez Jiříego Petersa, który dba o działalność technologiczną i produkcyjną, oraz Ladislav Eberl, który zajmuje się handlem i marketingiem, dbając o to, aby nasze produkty opuszczały warsztaty i stały się ulubionymi na całym świecie.Od 2012 roku Gravelli ugruntowała swoją pozycję jako niezawodny partner dla architektów i projektantów na całym świecie. Nie tylko produkuje wysokiej jakości umywalki, meble czy biżuterię, ale także współpracuje z topowymi markami przy różnych projektach i przedmiotach na zamówienie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek