GLIMAKRA OF SWEDEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 81 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 81 elementów

GLIMAKRA OF SWEDEN

Producent: Glimakra Of Sweden

Glimakra of Sweden to szwedzka firma kierująca się wartością, która ma takie czynniki jak skandynawska akustyka, wyższy projekt, większa elastyczność i lepsza jakość. Dzięki nim tworzymy korzystne pejzaże dźwiękowe dla różnych typów przestrzeni publicznych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu opracowujemy i wytwarzamy produkty we własnej produkcji w Glimåkra. Na stałe współpracujemy z wieloma wybitnymi projektantami. Pracujemy z drewnem od prawie 70 lat i zdobyliśmy solidne doświadczenie. W fabryce rzemiosło przekazywane jest z pokolenia na pokolenie w naturalnej kolejności. Od momentu powstania firmy w 1948 r. do 1998 r. produkcja krosien ręcznych była ważną częścią działalności. W połowie lat 80-tych firma coraz bardziej skupiała się na projektowanych produktach wnętrzarskich dla przestrzeni publicznych. Od 2006 roku produkujemy na zamówienie okna do nowoczesnych willi, apartamentowców i obiektów zabytkowych, a od 2012 roku produkujemy system ścian i ekranów z wysokociśnieniowego laminatu dekoracyjnego do kabin prysznicowych, pralni i garderoby. Rok 2016 Glimakra ze Szwecji kupiła zakład produkcyjny w Tranås, wiodącego dostawcy elementów fornirowanych dla przemysłu meblarskiego i stolarki wewnętrznej. Mając na uwadze klienta, dążymy do tego, aby nasza działalność wywierała jak najmniejszy wpływ na środowisko. Nasze produkty są ponadczasowe i najwyższej jakości o długiej żywotności. W miarę możliwości używamy czystych, niezmieszanych materiałów, co ułatwia recykling produktów. Aby jeszcze bardziej chronić środowisko, wybieramy dostawców w najbliższej okolicy, zmniejszając w ten sposób odległości transportowe. Naszym celem jest spełnienie wymagań naszych klientów przy każdym indywidualnym zamówieniu na naszych warunkach. Nasi klienci powinni być pewni, że dostawa zostanie zrealizowana na czas io odpowiedniej jakości.
Glimakra of Sweden posiada certyfikaty środowiskowe i jakościowe zgodne z ISO 14001 i ISO 9001. Większość naszych produktów jest oznakowana znakiem Möbelfakta. Möbelfakta stawia surowe wymagania dotyczące jakości, ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej. Tym samym Möbelfakta jest najbardziej kompletnym oznakowaniem produktów dla szwedzkich mebli. Kupując produkt oznaczony Möbelfakta masz pewność, że otrzymujesz świetny produkt.           

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek