GIOPAGANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 75 elementów

GIOPAGANI

Producent: Giopagani

GIOPAGANI to wszechstronny projekt poświęcony światu projektowania wnętrz, który powstał w 2015 roku. Reinterpretacja kształtów poprzez ubieranie ich materiałem i kolorem, to filozofia marki. Poetyka, która jest inscenizowana poprzez słownictwo kolorów, które wyraża się w zdecydowanym wyróżnieniu marki. Filozofia twórcza projektanta polega na odczytywaniu kodów i stylów należących do różnych wspomnień i inspiracji, reinterpretowaniu ich we współczesnym kluczu i ożywianiu Capsule Collections: pojemników tematycznych, które generują różne i reprezentatywne światy, bogate w dźwięki i historie, które czynią je wyjątkowymi . Dynamiczna kreatywność, w ciągłej ewolucji. Stylistyczna podróż przez epoki i miejsca, które charakteryzowały historię projektowania.

Dusza i tożsamość w produktach GIOPAGANI „Często postrzegam siebie jako krawca, postać, która wchodząc głęboko w kulturę klienta, stara się lepiej zinterpretować jego historię i jest w stanie stworzyć garnitur, który będzie go doskonale reprezentował. Kreatywność wolna od ustandaryzowanych systemów produkcyjnych.” Opieramy się na włoskim rzemiośle i jego uniwersalnej wyjątkowości, jakby była naukową regułą, jedyną drogą do osiągnięcia piękna i tworzenia przedmiotów, które przełamują trendy i mody. Przemysłowe rzemiosło, które pozwala uważnie śledzić tworzenie każdego pojedynczego produktu, proces Haute Couture dla dużego ręcznego elementu, który go charakteryzuje. Materiały w kolekcji GIOPAGANI to nie tylko wrażenia wizualne, ale także dotykowe i sensoryczne. Podróż przez estetykę i technikę prowadząca do odkrycia unikalnych materiałów. Każdy produkt w kolekcji ma inspirację, własną historię, która nadaje mu duszę i tożsamość, a tym, którzy go doświadczają, daje możliwość poznania jego znaczenia, zrozumienia, co zawiera jego kształt i materiał. Intensywne badania i kreacje mające na celu przekształcenie zwyczajności w niezwykłość, kształtów i materiałów w emocje.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek