GINGER & JAGGER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów

GINGER & JAGGER

Producent: Ginger & Jagger

Wprowadzona na rynek europejski w 2012 roku, Ginger & Jagger to marka zajmująca się projektowaniem produktów, która szczyci się tworzeniem ręcznie robionych, wysokiej klasy współczesnych produktów inspirowanych naturą. Zaprojektowana i wyprodukowana w Porto, krainie rzemieślników i wielowiekowej tradycji, kolekcja Ginger & Jagger's Earth to Earth to sugestywna poetycka kraina, w której rzeźbiarskie kształty Natury są uwiecznione poprzez rękodzieło, z unikalnymi technikami rzemieślniczymi i wyjątkową mieszanką doskonałych materiałów, takich jak mosiądz, miedź, egzotyczne drewno i marmur.Ginger & Jagger jest dla estetów, buntowników, podróżników i kochanków. Motyw Ginger & Jagger nasyca przestrzeń życiową dreszczykiem pragnienia wędrówki, przynosząc Ci czystość Natury, początki świata, jego dzikość i dzikość. Natura potrafi inspirować kreatywność. Jak daleko posunąłbyś się w poszukiwaniu inspiracji?

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek