GI GAMBARELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów

GI GAMBARELLI

Producent: GI Gambarelli

Firma GI Gambarelli, założona w 1992 roku, produkuje designerskie przełączniki i oświetlenie w stylu vintage lub nowoczesnym, używając porcelany i innych cennych materiałów.
Nasze zamiłowanie do piękna i pasja do elegancji napędzają nasze ciągłe pragnienie, aby wnieść wyjątkowy dotyk autentyczności klasę do otaczającego nas świata. Ta koncepcja skłoniła Ilario Gambarelli, założyciela GI Gambarelli, do przekształcenia domowej instalacji elektrycznej w odpowiedni element wystroju.
W szczególności jedną z charakterystycznych cech firmy jest stosowanie ręcznie robionej porcelany. Rzeczywiście, sekret niewiarygodnej jasności, odporności i wyjątkowej zdolności izolacyjnej naszej gamy produktów można przypisać nieodłącznym właściwościom surowców w połączeniu z wykwalifikowanymi rzemieślnikami, niezbędnymi do wykonywania wielu delikatnych operacji wykończeniowych. do najdrobniejszych włoskich detali, wyjątkowa jakość produktów i solidny zespół wyszkolonych osób, sprawiły, że firma znalazła się na szczycie rynku w swoim sektorze.
GI Gambarelli jest w stanie zaspokoić każdy gust dla tych, którzy pragną dopracowanie, niezawodność i niepowtarzalny design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek