GHM-ECLATEC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 72 elementów

GHM-ECLATEC

Producent: Ghm-Eclatec

Od momentu powstania w 1927 roku, dział badań i projektowania Eclatec jest autorytetem w badaniach oświetlenia ulicznego w oparciu o doskonałość techniczną i fotometryczną. Jej innowacyjność i ciągłe doskonalenie zapewniają rozwiązanie dla każdego zastosowania oświetleniowego.
Nasza działalność:
Eclatec oferuje szeroką gamę rozwiązań estetycznych i technicznych w projektach LED. Jej ścisła współpraca z architektami, projektantami produktów, projektantami oświetlenia i inżynierami jest częścią doskonałości jej produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek