GERVASONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 308 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 308 elementów

GERVASONI

Producent: Gervasoni

Założona w 1982 roku firma Gervasoni projektuje, opracowuje i produkuje rozwiązania w zakresie wyposażenia domu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz oraz dla sektora kontraktowego. W latach od narodzin firmy do chwili obecnej, naznaczonych przez trzy następujące po sobie pokolenia w zarządzaniu, Gervasoni zawsze charakteryzowała dbałość o szczegóły, wykorzystanie naturalnych materiałów, praca z umiejętnością i estetyką jakości. produkty. Ponadto firma współpracuje z wysoko wykwalifikowanymi międzynarodowymi projektantami, m.in. Paola Navone, Marco Piva, Michael Sodeau i Jasper Startup. W 2009 r. Gervasoni podążyła za przedsiębiorczym powołaniem rodziny, przejmując IFA Srl, firmę specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości krzeseł drewnianych, i wprowadzając na rynek markę Very Wood, aby sprostać potrzebom rynku kontraktowego.
< br/>Gervasoni: meble, które łączą w sobie naturalne elementy i zaawansowaną technologięFirma bada i tworzy kolekcje różniące się od siebie specyfiką elementów, zaprojektowane z myślą o różnych środowiskach życia codziennego. Kolekcja Ghost reprezentuje niekonwencjonalny projekt tekstylny, łączący wygodne i otulające siedziska z tapicerką
rodzina mebli tapicerowanych Gervasoni, ze swoimi sofami, fotelami, krzesłami, łóżkami i pufami, jest w stanie zapewnić wygląd wielkiego luksusu w prostota białego lnu.
Kolekcja Gervasoni Outdoor charakteryzuje się natomiast odmiennymi sposobami wyobrażenia sobie własnej przestrzeni na świeżym powietrzu
w tej kolekcji egzotyczne propozycje mieszają się z elementami wyrafinowanej esencji, nadawane przez materiały najnowszej generacji, opracowane pod kątem odporności na czynniki atmosferyczne. W kolekcji znajdziemy krzesła ogrodowe, stoły, fotele i fotele ogrodowe, dormeuse, sofy, łóżka ogrodowe, charakteryzujące się wygodnymi i wygodnymi siedziskami oraz designem o silnej osobowości.
Kolekcja InOut to szeroki wybór wszechstronnych produktów, w stanie dostosować się zarówno do zewnętrznej, jak i wewnętrznej przestrzeni domu. Dzięki dobranym materiałom, aluminium na hokery i stoliki kawowe, naturalny ręcznie tkany rattan na fotele, sofy i sofy, stoliki serwisowe, produkty z kolekcji InOut stają się integralną częścią otoczenia, w którym są umieszczane. Kolekcja More narodziła się w 2018 roku jako koncepcja relaksu. Jest to modułowy system mebli tapicerowanych, oferujący nieskończone kombinacje dzięki różnym modułom: fotele, sofy i sofy, elementy narożne, pufy, dormeuse o dużych wymiarach.
Eklektyzm Gervasoniego wyraża się również w jego oświetleniu. Przykładem tego są lampy wiszące i stojące takie jak Sweet 95, Bell 95, Bolla, Croco 95 i Croco 96, wszystkie w naturalnym melanżu wikliny lub hebanu barwionego lub matowej bieli.
W ofercie firmy znajdują się również biustonosze Lampa wisząca 95/96 z eleganckiego matowego mosiądzu i lampa wisząca Black 94 z czarnego bambusa, trzonek z surowego mosiądzu, dyfuzor z opalowego szkła.

Gervasoni dla sektora Contract: projektowanie przestrzeni publicznychGervasoni jest dedykowany zamawiać rozwiązania spełniające potrzeby wyposażenia przestrzeni publicznych, barów i restauracji. W ramach propozycji Spółki wyposażenia przestrzeni kolektywnych rodzą się produkty bogate w tradycję i współczesność, w których mądrze miesza się elegancja, wygoda i dynamika. To wyzwanie, które Gervasoni wita swoim know-how, wartością jakości i eklektyzmem swoich kolekcji. Propozycje kontraktowe obejmują krzesła, tapicerowane i dodatki charakteryzujące się niezwykłą wszechstronnością, zdolne łączyć funkcjonalność wymaganą przez hotele, ośrodki wypoczynkowe, restauracje, biura, sklepy, recepcje z ciepłem i prestiżem środowisk życia.

Wśród propozycji kontraktowych znajdziemy różnej wielkości stoły InOut 34 i InOut 33, z blatem z drewna tekowego, nóżkami ceramicznymi ze stalową konstrukcją nośną, w której kluczową rolę odgrywają masywne nóżki ceramiczne w kolorze niebieskim lub białym lub antracytowym, na na którym spoczywa drewniany blat. Szeroka gama hokerów i krzeseł różni się doborem materiałów, kolorów i kształtów. Wśród oferowanych produktów znajduje się drewniane krzesło Grey 24, które nawiązuje do surowej elegancji XVIII-wiecznych mebli i prostoty linii nordyckich. InOut 28 to stołek z odlewu aluminiowego, dostępny w kolorze białym, szarym, szałwiowym, wytłaczanym oktanowym i polerowanym pomarańczowym, natomiast InOut 828 to stołek o wodoodpornej konstrukcji z malowanego rurowego aluminium. Sweet 21 C to krzesło z orzechową ramą i plecionym brązowym skórzanym siedziskiem, zrodzone z eklektycznego ducha i przyjemności mieszania, które wyróżniają kolekcję Sweet.

Gervasoni w sprzedaży online na Maximus DesignW sklepie internetowym Maximus Design. pl to ponad 200 pozycji marki Gervasoni: sofy, fotele, stoły, krzesła, zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz, do domu i na zamówienie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek