GENTRY HOME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 318 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 318 elementów

GENTRY HOME

Producent: Gentry Home

Gentry Home to marka oferująca kolekcje łazienkowe i wnętrzarskie do współczesnego życia w klasycznym stylu. Kolekcje Gentry zostały zaprojektowane z myślą o eleganckim i dokładnym umeblowaniu w każdym szczególe. Gentry Home wyrasta z doświadczenia techniczno-handlowego i chęci stworzenia klasycznego, tradycyjnego stylu, który z czasem przekształcił się w przedsięwzięcie biznesowe. Stylistyczne ukłony w przeszłość materializują się w katalogu, który wciąż ewoluuje i udoskonala się. Kolekcja oferuje szeroką gamę produktów inspirowanych stylem klasycznym, realizując kompletną linię produktową. Tradycyjne i współczesne linie dla wyjątkowej łazienki, charakteryzującej się marką utożsamianą z ponadczasowymi produktami.

Kolekcje Gentry Home Atmosfera pełna historii i atmosfera rzadkiej elegancji towarzyszą i sprawiają, że codzienność na długo zapada w pamięć. To ambitny cel przyświecający idei kolekcji Gentry Home, staranny dobór mebli, których najwyższej jakości materiały, prestiżowe wykonanie i autentyczność stylu zapewniają waloryzację w czasie. Od porcelany po żeliwne wanny, od akcesoriów po dekoracyjne meble, Gentry Home składa hołd indywidualnemu wellness, w którym kształt i funkcjonalność przedmiotów skupiają się na ogólnym samopoczuciu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek