GEJST

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

GEJST

Producent: Gejst

Gejst to więcej niż tylko nazwa. Po angielsku Gejst oznacza zapał i entuzjazm i jest podstawą wszystkiego, co robimy. Zainspirowany skandynawskim stylem życia, Gejst tworzy nowoczesne produkty gastronomiczne i wyposażenia wnętrz wysokiej jakości. Nasze produkty są projektowane przez utalentowanych duńskich i międzynarodowych projektantów w jednym celu – stworzyć Gejst dla Ciebie.

Gejst został założony w duńskim mieście Odense w 2013 roku z pasją do tworzenia atrakcyjnego, zrównoważonego projektu, który będzie ostatnia próba czasu.
Gejst to po angielsku ekscytacja i entuzjazm. Od samego początku celem firmy było zakwestionowanie tradycyjnego podejścia do projektowania, aby stworzyć kolekcję pełną odważnych i zabawnych przedmiotów. Każdy niesie ze sobą natychmiastową atrakcję i pasję, które są trudne do wytłumaczenia, ale łatwe do wyczucia.
Koncentrując się na funkcjonalnym designie i wysokiej jakości materiałach, Gejst bierze normalny produkt, patrzy na potrzebę zaspokojenia, a następnie rozbiera go, aby wymyślić z czymś ekscytującym. Wielofunkcyjny i przemyślany w najmniejszym szczególe, to Ty decydujesz o ostatecznym projekcie i sposobie jego wykorzystania.
Każdy projekt jest świadectwem tego podejścia i to jest nasz sposób na wprowadzenie gejst do domów na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek