GEELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 48 z 90 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 90 elementów

GEELLI

Producent: Geelli

Geelli oferuje emocjonalne i funkcjonalne przedmioty, które łączą smakowitość z ich funkcjonalnym zastosowaniem, wykorzystując naturalne właściwości klejące żelu poliuretanowego, jego techniczny zmysł, przyjemność dotykową i wizualną, przejrzystość koloru, aby nadać odrobinę personalizacji środowisko, od łazienki do sypialni dla dzieci.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek