GEDY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 172 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 172 elementów

GEDY

Producent: Gedy

Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną produkującą meble i akcesoria łazienkowe, które wnoszą piękno do Twoich domów i komfort w Twoim życiu. Jesteśmy aktywną częścią historii i sukcesu włoskiego designu, a jednocześnie jesteśmy promotorami architektów i projektantów, których szukamy i wybieramy na arenie międzynarodowej. Badamy kształty i detale przedmiotów w Twoich domach i jesteśmy obecni w stałej kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej „MOMA” w Nowym Jorku, ze słynnym uchwytem na szczotkę toaletową „Cucciolo” Makio Hasuike. Jesteśmy pełnymi pasji innowatorami, zawsze szukającymi pięknych rozwiązań do przeżycia i zobaczenia. Mamy głęboki szacunek dla środowiska, dla ludzi, którzy z nami pracują oraz dla naszych klientów, którzy pozwolili nam się rozwijać i stać się liderami nowoczesnych mebli łazienkowych. Jesteśmy klasycznym przykładem nowoczesnej firmy, zdolnej do ekspansji na świecie, decydując się na projektowanie biur, magazynów i fabryk w najbardziej żyznych miejscach pomysłów, wiedzy, umiejętności i technologii. Jesteśmy G, który zapewnia styl życia. Jednym słowem jesteśmy Gedy.

Nasza misja - Jak urządzić łazienkę ze stylem Wierzymy w wartość piękna i przez całe życie pracowaliśmy z pasją i troską, aby mogło przychodzić do wszystkich domów, aby przyczynić się do poprawy codziennego życia ludzi. Zależy nam na łączeniu wyglądu i praktyczności, ponieważ naszą misją jest tworzenie konkretnych, innowacyjnych, funkcjonalnych i trwałych rozwiązań dla nowoczesnych mebli łazienkowych. Za każdym przedmiotem, który podpisujemy naszym nazwiskiem, zawsze kryje się ogromna ilość badań nad pomysłami, treściami, materiałami i formami. To aspekty, które w całości zbadane pozwalają nam projektować i wdrażać rozwiązania wyposażenia i akcesoriów łazienkowych, które odpowiadają na realne potrzeby, wykraczające poza styl życia czy gust estetyczny każdej rodziny. Te codzienne potrzeby są bodźcem, głównym punktem i siłą napędową tego, co projektujemy. Naszą pracę postrzegamy jako fantastyczną odpowiedzialność, która wymaga od nas najwyższego zaangażowania w to, aby jakość tego, co osiągamy, była dostępna, demokratyczna i dostępna dla coraz większej liczby osób. Gedy nie tylko produkuje meble, które ozdabiają pokój: Gedy tworzy rozwiązania, które ozdabiają życie.

Historia Założona w 1953 roku firma GEDY reprezentuje świat łazienek od ponad 60 lat. Nasza firma przebyła długą drogę od pierwszych kolekcji wykonanych z tworzyw sztucznych, które zadomowiły się na rynku, a następnie wyznaczały trendy w produktach projektowanych kolorami. W ostatnich latach zaszło wiele zmian, które przekształciły GEDY w symbol designu i punkt odniesienia dla tych, którzy poszukują niezawodnych i dostępnych produktów z różnych materiałów do codziennego życia. GEDY zawsze wyróżniał się wzornictwem. Patrząc z dumą na naszą przeszłość, dziś zwracamy się do naszej przyszłości. Jesteśmy w ciągłym ruchu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek