GAUTIER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów

GAUTIER

Producent: Gautier

Założona w 1960 roku firma Gautier ma siedzibę w zachodniej Francji z trzema zakładami produkcyjnymi i ponad 750 pracownikami. Grupa Gautier jest rozpoznawana na rynku jako współczesny producent mebli, a 95% swojej produkcji realizuje we Francji! Ta rodzinna firma z powodzeniem pokonuje wyboje na drodze i wciąż się rozwija. Gautier rozwija się dobrze we Francji i na całym świecie, częściowo dzięki rodzinnej pasji do przedsiębiorczości i wyzwań! Gautier zbudował swoją reputację na jakości swoich produktów. Jej kultura wywodzi się z wiedzy o sypialniach dziecięcych. Dziś Gautier jest wiodącym europejskim producentem nowoczesnych mebli i ambasadorem „Stylowego Francuskiego Życia”. Wyrobił sobie markę dzięki stylowi i charakterowi mebli zaprojektowanych przez jego pełne pasji zespoły i wyprodukowanych we Francji. Gautier, firma zorientowana na obywatelstwo i zaangażowana, umieszcza ekoprojektowanie mebli w centrum swojego procesu. Kreatywność i jakość mają jeszcze większe znaczenie, gdy firma jest zaangażowana... i zrównoważona!
W 2005 roku Gautier postawił na głowie francuski rynek mebli, tworząc własną sieć sklepów. Sieć sklepów Gautier we Francji jest jedną z najbardziej skoncentrowanych w Europie. Obecnie sieć liczy około 120 sklepów Gautier we Francji i na całym świecie (ponad 50 sklepów międzynarodowych).

Produkty GautierAsortyment mebli domowych Gautier obejmuje całe spektrum przestrzeni życiowych: kolekcje Living & Dining (w tym sofy), sypialnie dla dorosłych i dzieci, systemy garderób i inne akcesoria domowe, takie jak zasłony, dywaniki... Ale usługi Gautiera to nie tylko sprzedaż mebli
, to także świetne porady dotyczące projektowania wnętrz, które pasują do Twojego domu!
My z przyjemnością zapraszamy do naszego przyjaznego, innowacyjnego świata, w którym dekoracja wnętrz staje się dziecinnie prosta i zawsze przyjemna!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek