GARDA DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

GARDA DESIGN

Producent: Garda Design

GARDA DESIGN została założona przez zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem w precyzyjnej obróbce metali.
Od kilku lat współpracuje i współtworzy produkty i komponenty dla wielu nowoczesnych firm z różnych branż.
Garda Design to dynamiczna firma, gotowa elastycznie i oryginalnie odpowiadać na wymagania rynku.
Katalog oferuje liczne produkty do mebli miejskich, ogrodów i wyposażenia wnętrz. Działa również w sektorze custom design, realizując projekty na miarę dla ogrodów publicznych i prywatnych, parków rozrywki, hoteli i urbanistyki. Współpracuje z młodymi projektantami z najważniejszych włoskich szkół projektowych, takich jak Politecnico w Mediolanie, i rozwija swoje produkty ze świadomością znaczenia włoskiego designu na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek