GARBARINO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

GARBARINO

Producent: Garbarino

Dzięki czystym liniom, wyrafinowanym połączeniom materiałów, modułowemu charakterowi dzięki swojej koncepcji, wszystkie nasze kreacje spełniają wspólny cel: tworzenie atmosfery ponadczasowej elegancji. Odkryj eklektyczną kolekcję uwolnioną od granic i ustalonych konwencji, zainspirowaną mnóstwem projektów i podróży, które zaprowadziły nas na różne kontynenty.Traktuj każdą z naszych kreacji jako unikatowe dzieło, dostosowujące się do Twoich potrzeb pod względem wymiarów, a także materiałów i kolorów. Aby zapewnić Ci produkty z najwyższej półki, wszystkie nasze kreacje są teraz produkowane we Włoszech, gdzie kunszt i pasja do jakości są nadal utrwalone.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek