GANCEDO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

GANCEDO

Producent: Gancedo

Ekspert w tekstyliach i dekorowaniu tekstyliów od 1945 roku, Gancedo oferuje swoim klientom najlepsze surowce, najbardziej innowacyjne koncepcje dekoracyjne i szerokie doświadczenie w projektowaniu tekstyliów. Gancedo posiada dziewięć własnych punktów sprzedaży i licznych detalistów w całej Hiszpanii i za granicą. Innowacyjność i doświadczenie sprawiają, że Gancedo jest marką referencyjną w branży, zarówno dla poszczególnych klientów, jak i dla profesjonalistów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek