FURNIKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

FURNIKO

Producent: Furniko

FURNIKO powstało w październiku 1990 roku jako prywatne przedsiębiorstwo z polskim kapitałem.

Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości i nowoczesnego wzornictwa, przyjaznych środowisku, ergonomicznych i innowacyjnych, które zaspokoją wymagania naszych klientów.< br/>
Meble biurowe są istotną częścią środowiska pracy. Dążymy do holistycznych rozwiązań mających na celu poprawę i kształtowanie nowoczesnej przestrzeni biurowej.
Dostrzegamy każdą zmianę w nowoczesnych biurach i rozwijamy nasze produkty pod kątem funkcjonalności, designu, ergonomii i akustyki.

Koncentrujemy się na budowaniu długofalowych, partnerskich relacji z naszymi klientami. Rozwijamy trzy główne kanały dystrybucji: autoryzowanych dystrybutorów i nasze biura handlowe, umowy ramowe z klientami korporacyjnymi i autoryzowanymi dealerami.

Stale doskonalimy nasze procesy produkcyjne, inwestujemy w naszą infrastrukturę i doświadczenie naszych pracowników, aby zapewnić naszym klientom meble i usługi najwyższej jakości.


WARTOŚCI

Nasze cztery podstawowe wartości - otwartość, zespół, kompletność i doświadczenie, Na ciągle zmieniającym się rynku otwartość to kluczowy element każdej firmy.
Nasz sukces opiera się na dobrze funkcjonującym i wspierającym zespole. Wierzymy, że nasi klienci potrzebują kompletności, aby budować wartość dodaną dla swoich organizacji. Nasz sukces opiera się na doświadczeniu i ciągłym rozwoju.

CSR

ŚRODOWISKO

Rozważamy wpływ naszej pracy na ludzi i na środowisko.

Nasza wizja zrównoważonego rozwoju jest jasna: zapewniamy trwałą wartość naszym klientom, pracownikom, udziałowcom, partnerom, społecznościom i środowisku.


ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Jesteśmy częścią społeczności lokalnej.

Budujemy trwałe partnerstwa wszędzie tam, gdzie FURNIKO jest obecne.


AKCJONARIUSZE

Dbamy o przynoszenie trwałej wartości naszym akcjonariuszom.

Uważamy, że podstawą naszego sukcesu powinno być: dobrze funkcjonujący i wspierający zespół.


EKOLOGIA

Nasza działalność opiera się na zrównoważonym rozwoju, a wszystkie kwestie środowiskowe są dla nas priorytetem.
Poszukujemy najbardziej skuteczne sposoby ograniczania naszego śladu środowiskowego w każdym aspekcie działalności.

NASZE ODPOWIEDZIALNA POLITYKA PROEKOLOGICZNA OPARTA JEST NA TRZECH ZASADACH IPLES:

MNIEJ ENERGII

Skuteczne zarządzanie energią zmniejsza emisję CO2, a tym samym zmniejsza ślad węglowy.

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Wysokiej jakości produkty charakteryzują się większą trwałością i dłuższym okresem użytkowania, co ma duży wpływ na ochronę środowiska ze względu na zasady zrównoważonego rozwoju.

MINIMALNY ŚLAD ŚRODOWISKOWY

Minimalny ślad środowiskowy to ideologia obecna w każdej działalności FURNIKO.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek