FUORILUOGO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

FUORILUOGO

Producent: Fuoriluogo

Fuoriluogo to firma, która tworzy rękodzieło i eleganckie przedmioty artystyczne do wyposażenia sklepów, mieszkań, salonów wystawowych, hoteli, restauracji i wszystkich tych przestrzeni miejskich, które dążą do wyrafinowania otoczenia i dopracowania szczegółów.
< br/>Kreatywny umysł FuoriluogoKreatywny umysł to Cristiano Iacobino. Projektant wizualno-mediolański z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży dekoracyjnej, Cristiano zaczynał od szkolenia jako scenograf reinterpretując w elegancki i osobisty sposób niektóre ze swoich kreacji wykorzystanych już w scenografii zrealizowanej w tych latach. Przedmioty Fuoriluogo mają niepowtarzalny smak, rozpoznawalny, poza komercyjnymi kanonami i który idealnie pasuje do każdego współczesnego otoczenia, dodając odrobinę luksusowej i wyrafinowanej elegancji.

Fuoriluogo, ręcznie robione produkty Dzięki Fuoriluogo, rzemieślnik staje się projektantem, a projektant udoskonala rzemieślnika, tworząc scenariusze piękna dla każdego otoczenia, poprzez użycie „słabych” materiałów (drewno, żywica, plastik, szkło itp.) przepracowanych w celu stworzenia przedmiotów o niepowtarzalnej sztuce w swoim rodzaju. Bardzo osobista architektura form (prawdziwa marka estetyczna) – łączy się z ponownym odkryciem „rzemieślniczego” dotyku jako decydującej wartości dodanej. Ściany pokryte są metalicznym połyskiem i lustrami, które odbijają umiejętnie dozowane światło, a także surowe drewno zinterpretowane na nowo, aby dodać fragment światła do otoczenia. Ponadczasowy zamiłowanie do piękna łączy się więc z nowoczesnością. Surowce stają się alchemią osobowości i stylu. Pokoje są wypełnione światłami i kształtami, które sprawiają, że Fuoriluogo jest charakterystyczną i niepowtarzalną marką artystyczną.     

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek