FUERADENTRO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów

FUERADENTRO

Producent: Fueradentro

FueraDentro to holenderska firma zajmująca się projektowaniem mebli, która tworzy współczesne meble ogrodowe, które nadają się również do użytku w pomieszczeniach. FueraDentro tłumaczy się po hiszpańsku jako „na zewnątrz, wewnątrz” i jest inspiracją dla wszystkich kolekcji mebli zaprojektowanych i wyprodukowanych przez firmę. Założona od ponad 10 lat główna siedziba znajduje się wzdłuż kultowego kanału Prinsengracht w Amsterdamie. Wybitni, uznani projektanci i nowi utalentowani projektanci są wspierani i pielęgnowani od ich pierwszych pomysłów po jakość procesu produkcyjnego i dostawę do klienta końcowego. Każda kolekcja mebli lub pojedyncza część została zaprojektowana z myślą o tworzeniu eleganckich kształtów, a także ergonomicznego komfortu. W całym procesie projektowania FueraDentro kładzie się nacisk zarówno na estetykę, jak i funkcjonalność, a także na wykorzystanie najnowszych technologii produkcyjnych. Kulminacją jest to, że meble FueraDentro są w stanie dopełnić kolory i spokój każdego otoczenia, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Tworząc jakąkolwiek kolekcję, FueraDentro bierze pod uwagę wpływ, jaki może ona wywierać na środowisko. Tam, gdzie to możliwe, projektanci FueraDentro określają materiały, które są naturalne lub podlegają recyklingowi. Efektem końcowym procesu projektowania i rozwoju produktu są wyjątkowe, nowoczesne i komfortowe kolekcje mebli. Pozwala to na tworzenie relaksujących przestrzeni zewnętrznych, które odzwierciedlają piękno naturalnego środowiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek