FRIGERIO SALOTTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

FRIGERIO SALOTTI

Producent: Frigerio Salotti

Frigerio to firma rodzinna, której korzenie sięgają obszaru Lombardii zwanego „Brianza”, znanego z produkcji mebli. Nawet dzisiaj na całym świecie „Brianza” oznacza fachową wiedzę ręczną i sprawność techniczną. Teraz, w trzecim pokoleniu, firma od wielu dziesięcioleci jest ugruntowaną, odnoszącą sukcesy firmą w branży wyposażenia wnętrz. Jest znany i ceniony za szeroką gamę produktów i rozwiązań wyposażenia wnętrz oraz wysoką jakość materiałów i wykonania, z których są wykonane.
Frigerio zaczynał jako „warsztat stolarski” i szczyci się wieloletnią tradycją rzemieślniczą
interpretuje tę tradycję, jednak wykorzystując najnowocześniejsze technologie i urządzenia, z wysoko wyspecjalizowanymi pracownikami, którzy mają wieloletnie doświadczenie i wiedzę w tworzeniu każdego projektu mebli z najwyższą wydajnością i zdolnościami organizacyjnymi.

Firma stale się rozwija i rozwija
częste ruchy logistyczne dokonywane na przestrzeni lat są tego przykładem. Niedawno cała operacja została przeniesiona do nowej lokalizacji, udostępniając jej większy, bardziej prestiżowy lokal. Ponadto z okazji Salone del Mobile.Milano 2019 Frigerio podejmuje ważne wyzwanie, prezentując nowe, intrygujące nowości opracowane przez Centrum Badań i Rozwoju pod nadzorem Dyrektora Kreatywnego Gianfranco Frigerio oraz nową kolekcję zaprojektowaną przez znanego włoskiego architekta. : Umberto Asnago inauguruje nową współpracę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek