FREUND GMBH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

FREUND GMBH

Producent: Freund Gmbh

Freund GmbH to firma z Austrii z siedzibą w Berlinie. Mamy 30-letnią historię sukcesu jako partner handlowy i producent na poziomie krajowym i międzynarodowym. Nie tylko oferujemy aktualne trendy w projektowaniu fototapet, ale także dostarczamy innowacyjne materiały do ​​specjalnej aranżacji wnętrz.Naszymi klientami są projektanci, architekci i konstruktorzy którzy wyróżniają się ekskluzywnymi projektami na tle konkurencyjnych firm.Nasze materiały tworzą wyjątkowe i komfortowe środowisko. Stanowią przeciwwagę dla społeczeństwa high-tech, ponieważ są indywidualne i naturalne. Dzięki wielu zrealizowanym projektom cieszymy się bardzo dobrą opinią. Oprócz naszych materiałów i osobistej obsługi jesteśmy zawsze zobowiązani do pomocy i organizacji instalacji naszych produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek