FRANCHIUMBERTOMARMI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

FRANCHIUMBERTOMARMI

Producent: Franchiumbertomarmi

Home Design to marka Franchiumbertomarmi, dynamicznej firmy, lidera w branży kamieniarskiej, która zaangażowała się w szerzenie kultury marmuru i tradycji wiążącej ten szlachetny materiał z miastem Carrara na całym świecie.

Na Salone del Mobile 2019, Franchiumbertomarmi zaprezentował bezprecedensową linię dedykowaną wnętrzom domowym o nazwie „Home Design”, która pojawiła się w czasie wielkiego fermentu i dynamiki i która stanowi znaczące wejście w świat designu z katalogiem dodatków mebli do wnętrz i na zewnątrz, wszystkie opracowane z marmurów wydobywanych z własnych kamieniołomów i wysoce innowacyjnych zwiastunów.

Wartości firmy
Franchiumbertomarmi jest wiodącą firmą w branży kamieniarskiej, silnie zaangażowaną w wypełnianie swoich cele doskonałości, wzrostu i tworzenia wartości. Firma dynamiczna, potrafiąca odpowiadać na potrzeby swojego segmentu rynku i oferować wyselekcjonowane i ekskluzywne materiały z własnych kamieniołomów. Firma łączy innowacyjne pomysły z ogólną wizją świata marmuru pełnego bodźców i zwycięskich intuicji, dzięki czemu jest idealnym partnerem w każdym projekcie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek