FÓLK REYKJAVIK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

FÓLK REYKJAVIK

Producent: Fólk Reykjavik

FÓLK to wschodząca islandzka marka wnętrz i stylu życia, założona w 2017 roku. FÓLK tworzy projekty dla nowoczesnego, zrównoważonego życia. W FÓLK pracujemy z postępowymi projektantami nad inteligentnym wyposażeniem domu, meblami i produktami lifestylowymi, skoncentrowanymi na zrównoważonym rozwoju, odpowiedzialności i przejrzystości całego procesu produkcyjnego. Naszą wizją jest umożliwienie i zainspirowanie ludzi do prowadzenia bardziej zrównoważonego stylu życia. Badania pokazują, że 80% wpływu produktu na środowisko jest określane w fazie projektowania. Głęboko wierzymy, że wschodzące firmy odgrywają dużą rolę w innowacjach nowych procesów i zmianie sposobu działania. Wiele można osiągnąć, stosując myślenie projektowe do starych procesów, aby znaleźć nowe sposoby rozwiązywania potrzeb i problemów oraz zmniejszania negatywnego wpływu produkcji na środowisko i społeczeństwo. Wierzymy, że konsumenci to generalnie ludzie świadomi ekologicznie, którzy nie szukają nowych produktów, ale rozwiązań, które rozwiążą ich problemy i poprawią jakość życia. Dla nas dom jest potężnym miejscem, w którym poprzez przedmioty i meble gromadzimy kolekcję historii. Kiedy estetyka, funkcjonalność i sprytne rozwiązania w aranżacji wnętrz łączą się ze sobą, wszyscy wygrywają.

Zasady zrównoważonego rozwoju i obiegu zamkniętego firmy FÓLK
- Projektujemy produkty, które zachęcają do zrównoważonego rozwoju i przejścia na gospodarka o obiegu zamkniętym.
- Nasze produkty są zaprojektowane i wykonane z trwałych i trwałych materiałów.
- Do naszych produktów używamy wyłącznie materiałów naturalnych lub nadających się do recyklingu, takich jak drewno, papier, kamień, metale i szkło. Badamy pracę z plastikiem pochodzącym z recyklingu.
- Nie używamy jednorazowego plastiku i nie używamy czystego plastiku w naszych produktach lub opakowaniach.
- Zachęcamy do przejrzystości w łańcuchu dostaw. Wierzymy, że otwartość doprowadzi do bardziej uczciwych praktyk biznesowych, w których ostatecznego wyboru dokonuje konsument.
- Wspieramy i angażujemy się w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Jako główną inspirację wybraliśmy Cel 12 dotyczący odpowiedzialnej konsumpcji i produkcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek