FOS CERAMICHE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów

FOS CERAMICHE

Producent: Fos Ceramiche

FOS Ceramiche została założona jako fabryka sztuki i wzornictwa w Faenza w 1987 roku. W tych latach firma zbudowała niezrównane dziedzictwo technologiczne, specjalizując się w przetwarzaniu gliny, takiej jak kamionka i porcelana.
Pomysł, geneza i filozofia produktu FOS obejmuje kreatywne myślenie, innowacyjne wyzwania, ciągłe badania i kontrolę jakości.
Misją FOS Ceramiche jest budowanie nowych wnętrz dla środowiska domowego, z wykorzystaniem elementów wyposażenia wnętrz, których funkcja jest wynikiem ideał piękna inspirowany naturą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek