FORMITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 593 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 593 elementów

FORMITALIA

Producent: Formitalia

Historia Formitalii, która należy do braci Davida i Gianniego Overi, to historia przedmiotów, które odniosły sukces, a także zdobywanych spostrzeżeń, które zdołały stać się prawdziwym systemem totalnego życia całkowicie MADE IN ITALY, który dociera do mebli prestiżowych willi w najbardziej ekskluzywnych miejscach, a także prowadzenie hoteli i ośrodków kulturalnych na całym świecie. W ciągu ostatnich lat rozwój handlowy marki Formitalia i jej marek licencyjnych podążał za strategią dystrybucji za pomocą sieci butików z marką Formitalia i Tonino Lamborghini umieszczonych w luksusowych centrach w ponad 50 krajach na całym świecie . Dziś Formitalia Luxury Group jest więc ważną międzynarodową grupą, w skład której wchodzą marki meblowe, a także prestiżowe kolekcje oparte na idei totalnego wyglądu domu, biura oraz najbardziej glamour i najfajniejszych akcesoriów osobistych.

Grupa FORMITALIA została założona przez Graziano Overi w 1968 roku, natomiast pierwsza kolekcja projektowa FORMITALIA stworzona w 1991 roku, czyli Boutique Collection, do dziś jest sukcesem produkcji Formitalii: charakteryzuje się nadrukami i detalami, które przywodzą na myśl świat koni, z nadrukami sylwetki koni arabskich wykonane z czystego jedwabiu z Comò oraz prace na metalach i skórze, które wykonują florenccy rzemieślnicy. Sukces ten osiągnięto dzięki głębokiej znajomości skór, selekcji najcenniejszych garbowań, które są przetwarzane z nadrukiem krokodyla i strusia w celu podkreślenia nastroju, który dał kluczowy odcisk marki Formitalia. Wszystkie produkcje powstają głównie w regionie Toskanii, w miastach Firenze, Prato, Pistoia i Pizie, Formitalia stawia na skórę i jej dowolne wykorzystanie: od salonu po duże i wyrafinowane sypialnie, styl Formitalia sprawia, że ​​jesteś dom będzie wyjątkowy, szlachetny, kosmopolityczny, elegancki, ciepły i przytulny.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek