FORMAE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FORMAE

Producent: Formae

FORMAE: METAL STAJE SIĘ MEBLEM

Wysoki design z popowymi inspiracjami, elegancką geometrią i graficznymi akcentami, kunszt warsztatu i dyscyplina projektanta, elastyczność metalu i praktyczność wyobraźni.

Swobodne formy, kierujące się cudownie elegancką estetyką, to o co chodzi w Formae: meble z lekkim, ale wyrazistym wpływem.



) lekkość metalu
W sercu toskańskich dolin marka Formae ukształtowała się z entuzjazmu nowej generacji rodzinnej firmy, z dziecięcych wspomnień zapachu szlifowania metalu i świadomości nieskończoności możliwości i zastosowań tego materiału, aby oferować eleganckie, zabawne akcesoria do wyposażenia domu.

Ikoniczną lokalizacją marki jest jej biuro, w którym umiejętności obróbki metali Gennaro Tramontiego – założyciela firmy Car-Met – łączy się z pragnieniem swoich synów, Simone i Laury, tworzenia wyjątkowych przedmiotów z metalu, prawdziwe powołanie rodziny.


Doskonała synteza
Forma przede wszystkim. Elegancka, niezbędna estetyka prowadzi do delikatnego procesu podsumowania i syntezy, w którym kreatywność projektowa i poszukiwanie piękna są modelowane w celowo prostych formach: czyste geometrie i liniowe powierzchnie, w których ideał mniej znaczy więcej jest ucieleśniony i dodatkowo wzmocniony przez rzemieślnicze rzemiosło.

Leonardo Fortino jest młodym dyrektorem artystycznym, który pracuje razem z Laurą i Simone Tramonti w tworzeniu dialogu projektowego, który rozciąga się od pomysłów zaangażowanych osób i użytych materiałów do konkretnych gestów ręcznych używanych do tworzenia przedmiotów z lekkim, ale wyrazistym wpływem.


Spokojnie i kolorowo!
Kolekcje Formae charakteryzują się paletą barw pastelowych tonów, które są jednocześnie ciepłe i tętniące życiem, w połowie drogi między Morzem Północnym a Morzem Śródziemnym.

Każdy przedmiot sugeruje bardziej zrelaksowany i towarzyski sposób życia: ich wyraźna funkcjonalność wprowadza je w codzienne życie tych, którzy używają je, ale bez wyrzekając się eleganckiej, radosnej, makowej postawy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek