FLYTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

FLYTE

Producent: Flyte

Łącząc słowa latać, światło i szwedzkie słowo oznaczające przepływ, Flyte tworzy świetliste okulary, które łączą cuda lewitacji magnetycznej z bezprzewodową mocą.

Pasja na całe życie, która w końcu wystartowała, kolekcja Flyte Światła przeciw grawitacji i samodzielne produkty są świadectwem wzniosłego designu.

Zespół
Jesteśmy małym zespołem kreatywnych, inżynierów, projektantów i artystów, którzy spotkali się w Szwecji. Naszym celem jest tworzenie inteligentnych i inspirujących produktów z absolutnym współczynnikiem WOW.

Mając doświadczenie w brandingu, komunikacji i projektowaniu produktów, Flyte tworzy produkty i doświadczenia, które urzekają wyobraźnię, łącząc vintage design z innowacyjnymi technikami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek