FLEXLITE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

FLEXLITE

Producent: Flexlite

Nic nie istnieje bez światła. W świetle wszystko ożywa. Podobnie jak w cieniu, ponieważ cień to nic innego jak alter ego światła. Przestrzenie, kształty i objętości mogą być definiowane i postrzegane tylko w obecności jasnego projektu, który jest w stanie je wyrzeźbić. I zamienić je w materię. Jesteśmy po to, aby stworzyć go razem z Tobą. Najnowocześniejsze rozwiązania oświetleniowe. Poza wszelkimi standardami. Jeśli nie lata świetlne do przodu, to na pewno kilka lat. Flexlite jest idealnym partnerem dla szerokiego grona osób – wizjonerów, estetów, innowatorów – ambitnych do realizacji wyjątkowych projektów oświetleniowych z najwyższej półki. Specjalizująca się w technologii LED firma Flexlite nie tylko produkuje swoje produkty, ale także całkowicie zarządza projektem oświetleniowym. Wspieranie światłych architektów i projektantów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek