FIEMME TREMILA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

FIEMME TREMILA

Producent: Fiemme Tremila

Nasze drewno jest naszą obietnicą: chcemy wypełnić i upiększyć domy naszych klientów naturą i dobrym samopoczuciem, sprawiając, że będą żyli na naprawdę doskonałym produkcie, zaprojektowanym i zaprojektowanym tak, aby trwał wiecznie i realizowanym tylko przy użyciu ekologicznych produktów i procesów, które sprawiają, że jest on całkowicie biokompatybilny i zdrowe.
Gwarantujemy zdrowie drewna dzięki całkowitemu brakowi lakierów i chemicznych klejów: wszystkie nasze zabiegi są biokompatybilne, czyli „nieszkodliwe” dla każdego organizmu.
Ponieważ zdrowy dom to zawsze lepszy dom.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek