FIEMME TREMILA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

FIEMME TREMILA

Producent: Fiemme Tremila

Nasze drewno jest naszą obietnicą: chcemy wypełnić i upiększyć domy naszych klientów naturą i dobrym samopoczuciem, sprawiając, że będą żyli na naprawdę doskonałym produkcie, zaprojektowanym i zaprojektowanym tak, aby trwał wiecznie i realizowanym tylko przy użyciu ekologicznych produktów i procesów, które sprawiają, że jest on całkowicie biokompatybilny i zdrowe.
Gwarantujemy zdrowie drewna dzięki całkowitemu brakowi lakierów i chemicznych klejów: wszystkie nasze zabiegi są biokompatybilne, czyli „nieszkodliwe” dla każdego organizmu.
Ponieważ zdrowy dom to zawsze lepszy dom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek