FERROLIGHT DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów

FERROLIGHT DESIGN

Producent: Ferrolight Design

FERROLIGHT Design to coś więcej niż studio projektowania oświetlenia.
Od początku FERROLIGHT Design w 1999 roku, projektant Ferdinand Verbeek i kreatywna pomocniczka Marike Verbeek z pasją realizują swoją wielką misję: ciągłe badanie najlepszego źródła światła, najbardziej piękne światło, które świeci na ziemi...
Za każdą zaawansowaną technologicznie oprawą oświetleniową stworzoną przez FERROLIGHT Design kryją się dokładne badania nad tym, co światło robi i co może zrobić.
Czy Ferdinand jest geekiem? Woli trzymać to w ustrukturyzowanym, zawodowym szaleństwie, napędzanym odwiecznym dążeniem do perfekcji i znajomością materiałów, z którymi pracuje. Perfekcja co do milimetra. Nie ma komponentów, które nie przechodzą mu przez ręce, nie ma konstrukcji, która nie spełnia jego wymagań, z założenia niebotycznych. Jest projektantem oświetlenia, który przywiązuje wielką wagę do doskonałości swoich produktów, być może nawet bardziej niż ich ostatecznego kształtu...

Wykonane na zamówienie Każde pomieszczenie zasługuje na odpowiednie oświetlenie, które tworzy atmosferę, daje wrażenia lub oferuje dodatkowy wymiar. Dlatego wszystkie projekty z kolekcji FERROLIGHT Design można dostosować do indywidualnych potrzeb.
FERROLIGHT Design współpracuje z architektami i biurami projektowymi, dostarczając piękne, funkcjonalne światło do domów, biur, sklepów, hoteli i ogrodów. Wspólnie tworzymy odpowiednią atmosferę, która uzupełnia otoczenie. Przejrzyste, wydajne i wyjątkowe rozwiązanie FERROLIGHT Design zapewnia energooszczędne oświetlenie, które naśladuje naturalne ciepło światła słonecznego uchwycone w wysublimowanym, minimalistycznym wzornictwie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek