FEDE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów

FEDE

Producent: Fede

FEDE specjalizuje się w produkcji innowacyjnej, ekskluzywnej i luksusowej gamy włączników światła, gniazdek, oświetlenia dekoracyjnego i nowego systemu powierzchniowego. Nasza innowacyjna technologia obejmuje najnowocześniejsze mechanizmy elektryczne. Nasze talerze dekoracyjne FEDE są wykonane z najlepszej jakości mosiądzu i innych szlachetnych materiałów, takich jak drewno, porcelana, gobelin i DuPont™ Corian®.FEDE kreuje nowe trendy w wysokiej klasy dekoracji z ekskluzywnymi kolekcjami, takimi jak nasz najnowszy Crystal de Luxe Made with SWAROVSKI ELEMENTS produkowanymi w limitowanych edycjach. Łączymy tradycję i innowacyjność. W FEDE szczycimy się pracą dla najbardziej wymagających klientów, ceniących jakość i kładących nacisk na własny, niepowtarzalny styl aranżacji wnętrz. Rozumiemy, że styl jest osobistym wyborem dla naszego projektu domu lub wystroju wnętrz,
ponieważ różnica tkwi zawsze w drobnych szczegółach, szczególnie w mechanizmach elektrycznych.FEDE uczestniczy w kilku międzynarodowych targach i wydarzeniach, m.in. w Barcelonie, Paryżu, Londynie, Moskwie, Dubaju, Mediolanie, Frankfurcie i Tokio. FEDE nawiązało stałe i silne partnerstwo oraz rozwija sieć partnerów i dystrybutorów, z którymi ściśle współpracujemy. Jako organizacja myślimy globalnie i działamy lokalnie, aktywnie wspierając naszych partnerów.Nowe gamy produktów FEDE znalazły się w najbardziej prestiżowych publikacjach, takich jak „Najlepsze wnętrza”. ”. Nasza oferta luksusowych przełączników ma unikalne i oryginalne projekty z dużym wyborem wykończeń dla domów o wysokim standardzie i projektów społecznościowych, takich jak hotele, wymagające eleganckich i ekskluzywnych rozwiązań wnętrz. Dział DECO & CONTRACT służy fachową pomocą dekoratorom, projektantom wnętrz i architektom w ich projektach.Dzięki naszemu know-how jest efektem wieloletniego doświadczenia od kilku pokoleń jesteśmy w stanie stworzyć designerskie włączniki światła w limitowanych edycjach. Każda kolekcja jest dziełem sztuki, a niektóre z naszych wykończeń są wykonywane ręcznie.    

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek