FALPER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 217 - 226 z 226 elementów
Pokazuje 217 - 226 z 226 elementów

FALPER

Producent: Falper

Falper, włoska firma z siedzibą w Ozzano dell'Emilia, projektuje i sprzedaje meble łazienkowe i artykuły wyposażenia wnętrz. Produkty te słyną z wysokiej jakości użytych materiałów, z wyraźną jakością stylistyczną, która jest uznawana na rynkach międzynarodowych. Towarzyszy temu stałe ukierunkowanie na innowacyjność. Od umywalek po wanny, produkcja Falper przybiera formę przyjemnych dla oka, funkcjonalnych kreacji, będących wynikiem ponad 50-letniej tradycji przedsiębiorczości.

Artykuły sanitarne, umywalki, wanny: styl firmy Falper łazienka z ciągle aktualizowaną ofertą, korzystającą ze współpracy projektantów z całego świata, potrafiących w pełni zinterpretować ducha marki, m.in. Ludovica+Roberto Palomba, Talocci Design czy Paola Navone. Praktyczność i design są widoczne w Menhir, lustrze ściennym, zaprojektowanym przez Paolę Navone, składającym się z błyszczących, płaskich elementów. Dostępne w różnych rozmiarach, to akcesorium meblowe najlepiej wyraża filozofię Falper, polegającą na ulepszaniu wyposażenia łazienek za pomocą kreacji wykonanych z materiałów najwyższej jakości.
Mediolańskie studio Metrica współpracuje z firmą Falper przy tworzeniu mebli do umywalek, luster ze zintegrowanym oświetleniem i wielu innych elementów wyposażenia. Owocne partnerstwo, które w posagu wnosi kreacje z kolekcji 7.0, w której czystość linii spotyka się z elastycznością wielowarstwowego drewna. Gama dodatków, które w innowacyjny sposób wyposażają łazienkę, maksymalnie wykorzystując przestrzeń dzięki podwieszanym strukturom i elastycznym mechanizmom.
Współpraca między Falperem i Michaelem Schmidtem stanowi punkt zwrotny dla biznesu. Niemiecki projektant podpisuje niektóre z najbardziej kultowych dzieł firmy, takie jak wanna Vascamisura. Wbudowana konstrukcja Cristalplant zapewnia jej elastyczność i trwałość, a nowoczesny design sprawia, że ​​nadaje się do wzbogacenia łazienki w środowiskach domowych i gościnnych. A jeśli wanna staje się elementem designerskim, to umywalka wraz z Georgem podbija również nowy wymiar stylistyczny. Wolnostojąca umywalka, która w pełni wykorzystuje właściwości drewna, stali nierdzewnej i Ceramiluxu, oferując ponadczasowe doznania, wolne od mody i przemijających trendów. Ta sama filozofia jest podstawą kolekcji Shape Evo, która swoimi czystymi i wyważonymi kształtami wnosi do łazienki dyskrecję i wyrafinowanie.

Meble łazienkowe według Falper Rezultatem są meble łazienkowe z kolekcji Falper kreatywności projektantów, ale nie tylko. Firma korzysta z wkładu doświadczonych stolarzy, którzy z dbałością wykonują każdy model. Ta sama wiedza jest wykorzystywana w szlifowaniu i malowaniu, a także w montażu. Wszystko to podkreśla rzemieślniczy wymiar marki, która mimo sukcesu komercyjnego nie chce oderwać się od swoich korzeni. Wymiar rzemieślniczy, który nie jest równoznaczny z powolną produkcją i wykonywaną przestarzałymi metodami, ale czerpie swoją siłę z tradycji i dbałości o szczegóły. Każda praca Falpera jest poddawana surowej kontroli bezpieczeństwa, aby zaoferować klientowi końcowemu unikalny i nieporównywalny produkt. Stwierdzenie, że oferta włoskiej firmy jest szczególnie dopracowana w szczegółach, to nie tylko ćwiczenie w stylu, ale stwierdzenie, które potwierdzają konkretne fakty. Wanny i prysznice posiadają europejskie i amerykańskie certyfikaty jakości dotyczące biologicznego pochodzenia składników i nietoksyczności. Diody LED stosowane w lustrach Falper przechodzą proces kalibracji, dzięki czemu emitowane widmo kolorów może podkreślać odcienie skóry. Wreszcie, baterie i armatura wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 316L o wysokiej funkcjonalności i mogącej przekształcić się w element designu.

Baterie, prysznice i akcesoria łazienkowe Historia firmy Falper rozpoczęła się w 1962 roku dzięki Guido Fallavena. Pierwsze produkcje dotyczą mebli z tworzywa sztucznego. Dopiero na początku lat 80-tych firma zaczęła opracowywać pierwsze systemy prysznicowe, aż po projektowanie baterii, dodatków i innych elementów wyposażenia łazienek. Podstawową ideą produktów marki zawsze było oferowanie eleganckich, nowoczesnych produktów, które odzwierciedlają styl życia poświęcony pięknu. Meble, które stają się bohaterami zmieniającego się współczesnego scenariusza i wyróżniają się oryginalnością designu. Falper przyciąga wyobraźnię architektów i rzemieślników, cenionych już profesjonalistów lub kreatywnych, którzy chcą się rozwijać i ugruntować swoją markę w świecie wysokiej jakości designu. Zestaw tych figurek pozwala zaproponować na rynku meble łazienkowe, które stają się natychmiast klasyką, produkty, które warto mieć i z dumą prezentować w swoim domu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek