FALMEC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

FALMEC

Producent: Falmec

Falmec to włoski producent okapów kuchennych, którego produkcja wynosi ponad 130 000 sztuk rocznie, dystrybuowanych na całym świecie. Wychodząc od intuicji założycieli, Danila i Maurizio Poserów, przez lata ugruntowywał swoje know-how, przekształcając się z pół-przemysłowej rzeczywistości w prawdziwą rzeczywistość przemysłową. Obecnie firma produkuje ponad 100 modeli okapów w ponad 700 różnych wersjach. Od obróbki stali po wewnętrzne malowanie proszkowe, od komór dźwiękoszczelnych po najbardziej jakościowy materiał, okapy Falmec reprezentują dziś najnowocześniejszy poziom w branży. Na przestrzeni lat przyznano prestiżowe nagrody, w tym Red Dot Design Award dla produktów Prestige i Rialto. Wszystko to zawsze dzięki profesjonalizmowi i jakości gwarantowanej przez produkcję w całości made in Italy (bez jakiejkolwiek delokalizacji), z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i pracownikami, którzy na co dzień zapewniają swoje bogate doświadczenie w branży. Dystrybucja jest gwarantowana nie tylko we Włoszech, ale także na pozostałych kontynentach, z ogromną obecnością przede wszystkim w Europie, Afryce, Ameryce i Azji.

Okapy Falmec Falmec jest wiodącą międzynarodową firmą, o czym świadczą liczne nagrody przyznawane marce za jakość jej produktów. Spazio, okap z kolekcji Circle.Tech, dzięki swoim innowacjom technicznym zdobył German Design Award 2020 oraz Maximus Design Design Award 2018. Jego konstrukcja ze stali nierdzewnej dobrze łączy się ze współczesnym i nowoczesnym wzornictwem, co poprawia działanie węgla aktywnego. W tej samej linii znajdują się Dama i Materia, również nagrodzone Good Design Award. Okapy, które zaskakują czystymi, czystymi liniami, a dzięki wyrafinowanej estetyce sprawiają wrażenie niemal zawieszonych, ponieważ potrafią eksploatować przestrzeń w sensie poziomym. Oceano E.Ion zdobył również uznanie ekspertów i konsumentów dzięki swojej liniowej konstrukcji połączonej z nowoczesną technologią jonizującą.
W produktach Falmec łatwo jest poczuć chęć zaskoczenia, zabawy z wcześniej ustalonymi wyobrażeniami i granicami. Tak jest w przypadku Sophie. To, co na pierwszy rzut oka wygląda jak klasyczna lampa wisząca, okazuje się okapem wyspowym z węglem aktywnym ze zintegrowanym oświetleniem. Okrągły kształt nie jest prostą cechą stylistyczną, ale gwarantuje maksymalną powierzchnię filtrującą dla lepszego ssania.
Nie brakuje jednak produktów o bardziej formalnym i tradycyjnym stylu, takich jak Virgola No-Drop. Wykonany ze stali nierdzewnej model z kolekcji Design oferuje prostą, klasyczną estetykę z zagłębioną konstrukcją i zintegrowanym oświetleniem. Również Plane NRS podziela tę samą tradycjonalistyczną koncepcję, z konstrukcją ścian ze stali nierdzewnej i technologią węgla aktywnego.

Płyty kuchenne, oczyszczacze powietrza, lampy Oferta Falmec nie kończy się na okapach i systemach wyciągowych. Włoska firma z biegiem czasu poszerzyła swoją ofertę o produkty poprawiające jakość życia w środowisku domowym i zawodowym. I znowu nie zabrakło uznania na arenie międzynarodowej. Na przykład Sintesi zostało nagrodzone German Design Award 2019 i Product Design Award 2018. Jest to płyta indukcyjna do zabudowy o pozornie prostym wyglądzie, ale na tym samym poziomie co płyta, integruje innowacyjny system ssący, cichy i wydajny w zużyciu. Kolejnym sukcesem Falmec jest Bellaria. Jest to szklana lampa stołowa, która jednocześnie działa jako oczyszczacz powietrza. Bohater European Product Design Award, to dzieło włoskiej marki sygnowane nazwiskiem Marco Zito, zawiera oryginalne rozwiązania użytkowe. Proces odkażania powietrza jest w rzeczywistości potwierdzony wskaźnikiem świetlnym, który zmienia kolor w zależności od warunków środowiskowych.

Falmec, od małej firmy do rzeczywistości przemysłowej Historia Falmec zaczyna się od intuicji Danilo i Maurizio Poser. Ich działalność, początkowo o charakterze rzemieślniczym, z czasem rozwija się, konsolidując coraz bardziej zróżnicowane know-how. A dzięki wiedzy zdobywanej z biegiem czasu firma przekształca się w prawdziwą rzeczywistość przemysłową, zdolną do odgrywania coraz ważniejszej roli w zatłoczonym, globalnym kontekście konkurencyjnym. Dziś Falmec produkuje ponad 100 modeli okapów, w ponad 700 różnych wersjach.
Cele, jakie stawia sobie marka, są wynikiem wizji, strategii i chęci odważnego działania. Rozwojowi coraz nowocześniejszych technologii towarzyszy typowo włoska kreatywność. To spotkanie techniki i emocji nadaje kolekcjom Falmec istotną wartość dodaną. A to z kolei wynika z koncepcji przedsiębiorstwa, które nie wiąże się z relokacjami. Cały proces produkcyjny odbywa się w siedzibie firmy, znajdującej się w rejonie Wenecji, aby zagwarantować jakość każdego projektu.
Zastosowanie stali AISI 304 potwierdza zatem chęć firmy do zaproponowania siebie jako punktu odniesienia do produkcji okapów, płyt grzewczych i oczyszczaczy powietrza. Stosowanie higienicznych, łatwych do czyszczenia i odpornych materiałów ma również na celu poprawę wpływu na środowisko coraz bardziej zrównoważonych produktów Falmec.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek