EXPORLUX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów

EXPORLUX

Producent: Exporlux

Grupa przedsiębiorstw Exporlux jest jednym z krajowych liderów w zakresie technicznego oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego.
Założona w 1987 r. firma Exporlux znajduje się w Águeda (Portugalia, Europa Zachodnie Wybrzeże), która zdobyła duże uznanie w zakresie swojego projektu, elastyczności i jakości.
Zawsze w poszukiwaniu doskonałości, jeśli chodzi o wydajność i wydajność swoich produktów, co jest kluczowym czynnikiem sukcesu firmy.
Z ogromnym opanowaniem myśli, hodowli, projektowania, prototypowania, kryteriów produkcji i wypuszczania produktów, Exporlux obejmuje Soneres i Light Design w swojej grupie przedsiębiorstw, dzięki czemu znak towarowy może wkroczyć w nowy wymiar, poparty aktualnymi założeniami rynku oświetleniowego.
Nasza filozofia opiera się na systemie rozwoju, który minimalizuje zużycie energii, na odpowiedzialnym i racjonalne wykorzystanie zasobów, unikanie wykorzystania energii nieodnawialnej, na odpowiedzialnej polityce recyklingu oraz na ciągłym procesie inwestycyjnym w badania i rozwój.
W sercu firmy, Exporlux hav e zaawansowane laboratorium badawczo-rozwojowe. Ze swoimi podziałami optycznymi, elektronicznymi, materiałowymi i źródłami światła. Ośrodek ten opracowuje i przeprowadza wszelkie niezbędne badania, aby przygotować produkty do industrializacji, zapewniając tym samym najlepsze wyniki pod względem jakości i standardów międzynarodowych.
Przedsiębiorstwa wchodzące w skład tej grupy oświetleniowej są w 100% realizowane z inwestycji krajowych i zatrudniają ponad 200 pracowników.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek