EXPO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

EXPO

Producent: Expo

Pasja do wina i wystroju wnętrz: to zainspirowało projektantów przy tworzeniu wyjątkowej kolekcji Expo.
Kolekcja jedyna w swoim rodzaju, różniąca się kształtem, rozmiarem i kolorem. Idealne połączenie technologii i elegancji w szczegółach. Ekskluzywna produkcja, która łączy procesy przemysłowe z wysokiej jakości rękodziełem. Każdy produkt wykonany jest z materiałów najwyższej jakości i dbałością o szczegóły.
Kolekcja Expo Professional jest w całości produkowana we Włoszech, na terenie Expo na obrzeżach Turynu.
Ekskluzywna chłodziarka do wina, również jako innowacyjne piwnice chłodnicze o zmniejszonej głębokości i tradycyjne drewniane szafy chłodnicze na wino są produktami wybieranymi przez największych międzynarodowych Szefów Kuchni i Sommelierów, które stały się częścią wielu restauracji i hoteli na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek