EX.T

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 86 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 86 elementów

EX.T

Producent: Ex.t

Ex.t to włoska firma z siedzibą we Florencji, specjalizująca się w produkcji mebli do salonu i łazienek oraz oświetlenia. Produkty firmy są bardzo wszechstronne, konfigurowalne i mogą być stosowane zarówno w salonach, jak i łazienkach.

Kolekcja Ex.t wyróżnia się preferowaniem wykorzystania drewna oraz koloru bieli w połączeniu z innymi materiałami jak ceramika, marmur i tkanina. Wszystkie produkty rzemieślnicze są produkowane wyłącznie w Toskanii.

Marka Ex.t oznacza bezkompromisową jakość made in Italy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek