EUROLUCE LAMPADARI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 382 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 382 elementów

EUROLUCE LAMPADARI

Producent: Euroluce Lampadari

Nasza historia to historia pasji do włoskiego sektora produkcyjnego od samego początku, kiedy byliśmy małą, ale dynamiczną i innowacyjną firmą działającą w branży oświetleniowej i produkującą oprawy oświetleniowe. Ta pasja odnawia się z dnia na dzień, a potwierdzają ją sukcesy nowych kolekcji oraz dziesiątki lat lojalności naszych klientów, którzy są również naszymi przyjaciółmi. Ale prawdziwy sekret naszego sukcesu jest związany z czynnikiem ludzkim i rozległym know-how, które udało się zbudować naszym rzemieślnikom, technikom i kreatywnym pracownikom. Jeśli nasze kolekcje pulsują światłem, jeśli światło wykracza poza techniczny element budzący emocje, jeśli oprawy są ambasadorami piękna, jeśli lampy wiszące, kinkiety, lampy stojące i spoty mają duszę, to do nich musimy bądź wdzięczny. Euroluce jest wyrazem wielowiekowej włoskiej tradycji harmonii dobrze wykonanych rzeczy. Projektanci i architekci pracujący w dziale projektowym oraz w Studio In Project są zaangażowani w przekazywanie kształtu światłu, często przewidując trendy w stylu, z kreatywnością, która zwiększa jego formalny rygor. Zaczynając od podstawowego pomysłu przechodzimy do samego projektu, studium wykonalności i doboru materiałów. Sugestie mistrzów sztuki i współpraca z rzemieślnikami inspirują zarówno wskazówki dotyczące detali, jak i dopracowywanie prototypów, które następnie poddawane są rygorystycznym testom przed wprowadzeniem modeli do produkcji. Tworzymy również projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, zawsze biorąc pod uwagę takie czynniki jak architektura światła i ustawienia w jakich będzie ono stosowane, rynek referencyjny, bezpieczeństwo, oszczędność energii, automatyka i domotyka .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek