ETHNICRAFT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 579 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 579 elementów

ETHNICRAFT

Producent: Ethnicraft

Od dwudziestu lat Ethnicraft tworzy autentyczne, współczesne i ponadczasowe meble z litego drewna. Wierzymy w tworzenie wysokiej jakości mebli drewnianych, które przetrwają pokolenia i są odporne na trendy. Nasze ponadczasowe projekty są wszechstronne i dobrze komponują się z różnymi stylami, a nasze lite drewno jest mocne i niesamowicie dobrze się starzeje z upływem czasu. Nasze drewno, ostateczny szlachetny i odnawialny materiał, pochodzi z odpowiedzialnie i starannie zarządzanych lasów.

Nasze meble wywodzą się z racjonalnych pomysłów, ale mają wyraźnie emocjonalny charakter. Chociaż projekty są zawsze funkcjonalne, chcemy, aby nasze meble wzbudzały emocje dzięki autentycznym, ciepłym i naturalnym materiałom.

U podstaw naszej marki leży wybitne rzemiosło, a za prostotą naszych mebli kryje się stała dążenie do innowacji. Włączając zaawansowane techniki do naszego procesu tworzenia, każdy nowy projekt jest poprawiany i przerabiany do ostatniego szczegółu: każda krzywa, tekstura i linia odzwierciedla nasze wartości projektowe. Marka Ethnicraft jest sprzedawana na całym świecie i oferuje kolekcje do każdego pomieszczenia w domu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek