ETHIMO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 92 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 92 elementów

ETHIMO

Producent: Ethimo

Poznaj tereny zielone w nowy sposób, eksperymentując z kolorami i stylami. W kreacjach mebli ogrodowych Ethimo można odkryć przyjemne połączenie wyrafinowania estetycznego, badań nad materiałami i dbałością o szczegóły. Kompletna, bogata oferta obejmująca nie tylko sofy i fotele, ale także stoły i krzesła oraz oświetlenie zewnętrzne. Charakteryzujące się trzeźwą i esencjonalną duszą, ale nie dla tej zimnej i oderwanej, kreacje Ethimo znajdują miejsce w ogrodach na całym świecie, wyróżniając się jako doskonałe uzupełnienie dla tych, którzy chcą przeżyć chwile spokoju i ciszy na świeżym powietrzu.< br/>Filozofia produkcji Ethimo opiera się na bardzo precyzyjnych wytycznych, dla których punktem odniesienia jest kultura śródziemnomorska. Ta mieszanka piękna, natury i tradycji wielkich starożytnych cywilizacji jest połączona z ciągłymi badaniami materiałów, aby uzyskać wyjątkowe wkomponowanie w panoramę mebli ogrodowych. Inspiracje dla kolekcji firmy czerpią więc z majestatycznego profilu Etny, ciepła Apulii, ale także ze sztywnego piękna Dolomitów. Kreacje Ethimo są w stanie skutecznie dopasować się do każdego kontekstu, ponieważ mają podstawową spójność, która pozwala im uwydatnić każde otoczenie.

Meble ogrodowe według EthimoKolekcja Ethimo obejmuje produkty, które przywołują klimat śródziemnomorski, ale mają funkcjonalny projekt. Jakość kreacji jest również wynikiem współpracy, którą firma nawiązała z biegiem czasu z włoskimi i międzynarodowymi projektantami: designerskie punkty oświetleniowe, takie jak Lucerna lub Pharos, autorstwa Luca Nichetto, czy łóżko/sypialnia Rafael zaprojektowane przez Paolę Navone, w którego design łączy się z wyborem naturalnych materiałów, takich jak piklowany teak. Troskę o środowisko i miłość do designu mebli ogrodowych odnajdziemy również w Allaperto, sofie ogrodowej stworzonej przez Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza, dynamicznej i wszechstronnej kreacji, idealnym dopełnieniu ogrodu, gdzie głównym materiałem jest włókno Etwick. Ethimo nie boi się eksperymentować i proponować oryginalne rozwiązania. Kolekcja Swing autorstwa Patricka Norgueta wykorzystuje strukturę modułową, aby nadać nowy kształt sofie ogrodowej, również z wykorzystaniem aluminium i drewna tekowego. Zasadniczo i dbałość o szczegóły charakteryzują linię Ribot, która oferuje stoły i krzesła z drewna tekowego wykonane przez Marca Sadlera. Dzięki ściance działowej Clostra, autorstwa Emmanuela Gallina, firma odkrywa nowy, naturalistyczny wymiar, w którym aluminium i drewno tekowe przeplatają się, aby nadać kształt ściance działowej. Śródziemnomorski aspekt, gra spójności i wspaniała modułowość nadają temu elementowi charakter zgodny z tradycją Ethimo.

Ethimo: meble ogrodowe ze śródziemnomorską atmosferą Pasja Ethimo do mebli ogrodowych narodziła się i rozwinęła w Centrum Botaniczne Moutan, 14-hektarowy park na granicy Lacjum i Toskanii. To tutaj w 2009 roku firma zaczęła tworzyć swoje pierwsze meble ogrodowe, korzystając z ponad 40-letniego know-how zdobytego przez założycieli w poprzednich doświadczeniach zawodowych. Szybki rozwój biznesu zbiegł się z uznaniem rynków międzynarodowych. Dziś Ethimo jest obecne w ponad 40 krajach, przykład włoskiego designu na świecie, synonimem klasy i elegancji od Grecji po Baleary, od St. Barth po Riwierę Francuską.
Hotele wiejskie, prywatne ogrody, hotele i resorty zapewniają idealną oprawę dla kreacji firmy, która nie zadowala się projektowaniem trwałych i funkcjonalnych stolików kawowych i krzeseł. Ostatecznym celem jest tak naprawdę współpraca z najlepszymi projektantami w tworzeniu kolekcji, które zmieniają koncepcję wystroju zewnętrznego, nadając ogrodowi nowy wymiar, stworzony z relaksu i stylu. Jeśli inspiracja do tworzenia stołów, krzeseł i dodatków może pochodzić z piękna natury, motywacją do działania Ethimo są badania. Szlachetnym materiałom, takim jak drewno, towarzyszą innowacyjne surowce i nowe odcienie kolorystyczne. Każda kombinacja wykończeń i materiałów jest dedykowana konkretnemu obszarowi zastosowania, dlatego firma była w stanie zadedykować kolekcje zarówno w kontekście górskim, jak i nadmorskim.

Sklep internetowy Ethimo: sprzedaż mebli ogrodowych na Maximus DesignJakościowe łóżka ogrodowe, krzesła, stoły, sofy: dostępne w sklepie internetowym Maximus Design ponad 200 mebli ogrodowych do domu i podpisana umowa Ethimo.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek