ESTEL GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 119 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 119 elementów

ESTEL GROUP

Producent: Estel Group

Estel, skrót od „Estensibile Stella”, został założony przez Alfredo Stellę w latach 30. XX wieku. W swojej prawie 90-letniej historii firma kierowała się dość przekrojową, ale zawsze otwartą i jasną wizją wytwarzania mebli zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i biurowych. Jej produkty idealnie pasują do domu, biura i miejsc publicznych.

Zainteresowany testowaniem nowych form i rozwiązań, stosowaniem nowo opracowanych materiałów, a także sprawdzonych surowców, Estel udaje się zachować wyjątkową równowaga między tradycją a innowacją. Przeszłość i teraźniejszość komunikują się intymnie i opowiadają o pasji, pracowitości i najdrobniejszych szczegółach każdej wybranej formy. Produkt końcowy jest wynikiem wszechstronnej współpracy Alberto Stelli, projektantów, kierownictwa sprzedaży i rzemieślników w obszarze produkcji.

Projekty Estela są również ściśle związane z niektórymi z wielkich nazwisk w historia wzornictwa międzynarodowego: od Marco Pivy po Alessandro Scandurrę, od Moniki Bernasconi po Patricka Norgueta. Meble Estel są dostępne u ponad 40 autoryzowanych sprzedawców na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek